image image image
Fotograf - Mokotów
Kodak Foto Studio i Atelier
NAJTAŃSZE ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
1 2 3

O firmie

image


Zdjęcia do wszystkich dokumentów

Od ręki na poczekaniu (2-3 minuty), na życzenie dowolny wymiar od 1x1cm do 20x30cm. Od 1990r. obsłużyliśmy już ponad dwieście tysięcy osób wykonując zdjęcia różnego przeznaczenia (do wizy, paszportu, dowodu, dyplomu, karty pobytu, loterii wizowej itp.).

 

 

Oferta specjalna dla dzieci i młodzieży do 12 lat
Zdjęcie do dowodu w wersji elektronicznej na portal e-PUAP BEZPŁATNIE
Zdjęcie papierowe do dowodu, paszportu, legitymacji, na pesel - 3.50 PLN/szt.

Powyżej 4 zdjęć - 1.00 PLN/szt.

Kodak Foto Studio i Atelier - Najtańszy Fotograf Mokotów

Opiekę nad studiem oraz koordynacją obsługi wszystkich klientów sprawuje Grzegorz Kwaśny prowadzący firmę od ponad 30 lat. W swoim Studio i Atelier zatrudnia sześciu specjalistów wyłącznie z wykształceniem fototechnicznym. Fotografia to dla nich nie tylko hobby i pasja, ale również profity z osiągnięć swoich prac w licznych konkursach, jak i komercyjnych produkcjach dla stacji telewizyjnych. Studio i Atelier to przestrzeń ponad 190m2 kreatywnych realizacji Waszych i naszych pomysłów :)

W Atelier nie zajmujemy się zdjęciami ślubnymi, od chrztu / komunii czy fotografią małych dzieci. Skupiamy się wyłącznie na sesjach biznesowych, portretowych, wizerunkowych (CV, Linkedin itp.), sesjami na Cabin Crew Open Day dla Emirates, Etihad, Qatar Airways, LOT, Wizzair, Ryanair, EasyJet, Enter Air i innych. Modelingiem z przygotowaniem dla stacji TV, zdjęciami produktów (packschot-y), pełną reprodukcją obrazów z blejtramą wraz z naciągnięciem i oczywiście najtańsza w Warszawie fotografią identyfikacyjną (zdjęcia biometryczne do wszystkich dokumentów wymagających weryfikacji cech biometrycznych).