image image image
Fotograf - Mokotów
Kodak Foto Studio i Atelier
NAJTAŃSZE ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
1 2 3

O firmie

image


Zdjęcia do wszystkich dokumentów

Od ręki na poczekaniu (2-3 minuty), na życzenie dowolny wymiar od 1x1cm do 20x30cm. Od 1990r. obsłużyliśmy już ponad dwieście tysięcy osób wykonując zdjęcia różnego przeznaczenia (do wizy, paszportu, dowodu, dyplomu, karty pobytu, loterii wizowej itp.).
Oferta specjalna dla dzieci i młodzieży
Zdjęcie do dowodu, paszportu, legitymacji za 3.50 PLN
każda następna sztuka powyżej 4 zdjęć za 1.00 PLN
przy wyborze 4 szt. maskotka w prezencie!

Foto Kodak - Najtańszy Fotograf Mokotów Studio

Opiekę nad studiem oraz koordynacją obsługi wszystkich klientów sprawuje Grzegorz Kwaśny prowadzący firmę od ponad 30 lat. W swoim Studio i Atelier zatrudnia sześciu specjalistów wyłącznie z wykształceniem fototechnicznym. Fotografia to dla nich nie tylko hobby i pasja, ale również profity z osiągnięć swoich prac w licznych konkursach, jak i komercyjnych produkcjach dla stacji telewizyjnych. W studio i w osobnym Atelier odbywają się sesje a na parterze wykonuje się szybkie zdjęcia do wszystkich dokumentów.

W Studio i Atelier nie zajmujemy się ślubem, chrztem, komunią, weselem czy zdjęciami małych dzieci. Obecnie skupiamy się wyłącznie na sesjach biznesowych, portretowych, wizerunkowych do CV, Linkedin, innych portali społecznościowych, sesjami na Cabin Crew Open Day dla Emirates, Etihad, Qatar Airways, LOT, Wizzair, Ryanair, EasyJet, Enter Air i innych, modelingiem z przygotowaniem dla stacji TV, zdjęciami produktów (packschot-y), pełną reprodukcją obrazów czy wielopoziomową identyfikacją osób (zdjęcia biometryczne do wszystkich dokumentów wymagających obsługi systemu weryfikacji cech biometrycznych).